Jesteś tu: przedszkolenr381.pl > Problemy w szkole > Ucieczki w szkole

Czas wolny na świeżym powietrzu

Nic tak nie relaksuje i nie odpręża jak czas spędzony na świeżym powietrzu.   Wiadomo córka lepiej spędzi go z mamą grając w gumę lub klasy, a syn będzie wolał spędzić czas na dworze z tatą grając w piłkę nożną. Możemy również spędzać go wspólnie całą rodziną. Fajne są wyprawy rowerowe lub spacery, a podczas nich lody i zabawa w berka. Możemy również urządzać pikniki, zabieramy kocyk i trochę jedzenia, jakieś karty i gry planszowe, piłkę i wybieramy się po za miasto. Trochę leniuchowanie na świeżym powietrzu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, możemy wtedy pograć w chińczyka, warcaby czy nauczyć dziecko grać w karty. Jeśli wzięliśmy ze sobą piłkę to zawsze możemy trochę za nią pobiegać, czy to odbijając jak w siatkówce czy kopiąc do siebie nawzajem. Również wtedy możemy grać w zbijanego czy w dwa ognie.