Jesteś tu: przedszkolenr381.pl > Kursy > Kurs decoupage

Dla kogo jakie zajęcia

Dobrze było by gdybyś wszystkie dostępne propozycje zajęć pozalekcyjnych spisała na kartkę, a potem wspólnie ze swoim dzieckiem przemyślała, co wybrać. Musisz wtedy wziąć pod uwagę jego zainteresowania.  Decyzję oczywiście powinnaś podjąć razem ze swoim dzieckiem, bo to on będzie chodził na te zajęcia, a nie Ty. Dlatego jeśli chciałabyś, żeby twoje dziecko chodziło na przykład do szkoły muzycznej i uczyło się gry na gitarze, bo kiedyś ty o tym marzyłaś to lepiej się upewnij czy twoje dziecko również tego chce. Musisz również pamiętać aby nie opierać się wyłącznie na tym co chce. Razem rozważajcie różne opcje. Wiadomo, że dziecko, któro ledwo wysiedzi 45 minut w ławce na lekcji nie będzie skoro do takich zajęć, na których będzie musiało siedzieć. Dla takiego rozbrykanego malca najlepiej będzie, gdy zapiszesz go na jakieś zajęcia ruchowe, gdzie pozbędzie się nadmiaru energii. Jeśli zaś jesteście rodzicami spokojnej i opanowanej dziewczynki to również wspólnie podejmijcie decyzję. Jeśli córka nie lubi ruchu, a przyjemność sprawia jej na przykład malowanie czy lepienie z plasteliny to warto było by ją zapisać na jakieś zajęcia artystyczne. Wybór jest naprawdę ogromny i jest z czego wybierać.