Jesteś tu: przedszkolenr381.pl > Szkoła policealna > Nie zdana matura

Problemy w szkole

Zarówno dzieci jak i nauczyciele zmagają się z różnego rodzaju problemami w szkole. Młodzież jest coraz starsza i coraz to nowe rzeczy i pomysł przychodzą im do głowy. Niekiedy myślą, że to tylko żarty, a tak naprawdę mogą przyczynić się do czyjegoś załamania. Nie tylko uczniowie mają problemu, ale również nauczyciele. Przecież oni ponoszą odpowiedzialność za nasze dzieci podczas nauki i pobytu w szkole. Podczas wycieczek, przerw czy lekcji wychowania fizycznego nauczyciele muszą mieć oczy dookoła głowy i pilnować, żeby nikomu nic się nie stało. Bleferzy często boją się również odpowiedzialności karnej za niedopilnowanie ucznia. Kolejną rzeczą, którą boją się nauczyciele są rodzice uczniów, którzy są niezadowoleni z podejścia ich do syna czy córki, zarzucają niekompetentność lub brak szacunku i, że to właśnie nauczyciel się przyczepił do dziecka i dlatego ma takie złe oceny.