Jesteś tu: przedszkolenr381.pl > Czas wolny młodzieży > Czas wolny na świeżym powietrzu

Zajęcia językowe

Różne badania wykazały, że dzieci powinny uczyć się języków obcych od najmłodszych lat, wtedy to najlepiej zapamiętują obce wyrazy i zwroty. Często w przedszkolach dzieci uczą się już podstawowych słówek, liczebników i kolorów. Jeśli dziecko chętnie uczy się angielskiego to pomyślmy nad zapisaniem go do szkoły językowej. Tam pracują ludzie odpowiednio wykwalifikowani w nauczaniu tak małych dzieci i wiedzą jak do nich podejść, aby język angielski był łatwy i zrozumiały. Język angielski na pewno mu się przyda w późniejszym życiu, ponieważ jest to język obowiązkowy w późniejszym etapie nauki, w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i na studiach jest kontynuacja tego języka obcego, a wiadomo, że jeśli ktoś dobrze zna języki obce to później mu łatwiej znaleźć pracę lub spokojnie może wyjechać za granicę.