Jesteś tu: przedszkolenr381.pl > Profile klas > Profile klas

Zarządzanie

Jeśli zdecydujesz się na ten kierunek to musisz wiedzieć, że to połączenie ekonomii, finansów i bankowości oraz marketingu. Studiować można w trybie stacjonarnym oraz zaocznym na publicznych i niepublicznych uczelniach. Studia z zarządzania prowadzone są w systemie I stopnia- licencjat, II stopnia- magisterium oraz stopnia III czyli doktoratu. Przyszły student tego kierunku powinien charakteryzować się oporem na stres, powinien wiedzieć jak motywować innych do pracy, musi umieć działać i pracować w grupie oraz z łatwością nawiązywać kontakty. Przedmiotami jakie spotkamy na tym kierunku są między innymi: rachunkowość, bakowość, zarządzanie produkcją, kadrami czy zarządzanie strategiczne. W czasie trwania studiów możemy wybrać jedną z wielu specjalności. Absolwent tego kierunku może szukać zatrudnienia  w marketingowym zarządzaniu firmą, zarządzaniu działem kadr, firmami medycznymi, małymi i dużymi przedsiębiorstwami, zasobami ludzkimi czy w zarządzaniu administracją publiczną.